نتایج قرعه کشی فروش ایران خودرو اعلام شد

نتایج قرعه کشی فروش ایران خودرو اعلام شد
سهند جعفری زاد
21 روز پیش
558 بازدید
0 1
نتایج قرعه کشی مرحله دوم آبان ماه فروش فوق العاده عادی و پیش فروش محصولات ایران خودرو پس از تایید نهادهای ناظر، در صفحه شخص کاربران در قسمت استعلام وضعیت قرعه‌کشی در سایت ایران خودرو قرار گرفت.

به گزارش بازار خودرو به نقل از جماران، قرعه‌کشی فروش محصولات ایران‌خودرو، مرحله دوم آبان‌ماه 1401 به روش فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش عادی در روز 25 آذرماه با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار شد و اسامی برندگان نیز منتشر شد.

در این مرحله از فروش ایران خودرو سه گروه از متقاضیان عادی، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و دارندگان خودروهای فرسوده برای ثبت نام اقدام کردند.

نتایج قرعه کشی تایید و از سوی نهادهای نظارتی از طریق سایت فروش ایران خودرو به آدرس https://esale.ikco.ir اعلام شد و منتخبان سه روز مهلت داشتند نسبت به پرداخت وجه خودرو با توجه به بخش‌نامه های اعلام شده اقدام کرده و در صورت عدم واریز وجه نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد. ( امروز آخرین روز چرداخت وجوه می باشد )

در این مرحله از فروش فوق العاده خودروهای سورن پلاس و پژو پارس سال با موعد تحویل ۹۰ روزه و فروش فوری وانت آریسان ۲ با موعد تحویل ۳۰ روزه بوده است.

همچنین قرعه کشی واجدان شرایط مشارکت در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در طرح فروش فوق‌العاده محصول ۲۰۷ نیز برگزار شد.


خودروهای تارا دستی، تارا اتوماتیک، دنا پلاس دستی، دنا پلاس توربو اتوماتیک و رانا پلاس نیز در قالب پیش فروش یک ساله عرضه شد و مشتریان نهایی در قرعه کشی امروز انتخاب شدند. مجموع خودروهای عرضه شده در این مرحله ۲۰هزار و ۵۰۰ دستگاه بود.

منبع: جماران
ارسال توییت
0