نتایج طرح یکپارچه خودرو چه زمانی اعلام می شود؟

نتایج طرح یکپارچه خودرو چه زمانی اعلام می شود؟
سهند جعفری زاد
4 ماه پیش
652 بازدید
0 0
قرعه کشی سامانه یکپارچه خودرو امروز برگزار می شود.

به گزارش بازارخودرو، تاریخ اعلام نتایج طرح یکپارچه خودرو اعلام شد.این نتایج چهارشنبه هفته آینده یعنی ۲۴ خرداد ماه منتشر می‌شوند. در مرحله دوم سامانه یکپارچه که از ۲۰ تا ۲۹ اردیبهشت ماه برگزار شد، متقاضیان اقدام به تعریف حساب وکالتی و واریز وجه ۱۰۰ میلیون تومان و مسدود کردن آن در همین حساب وکالتی کردند و فراد ثبت‌نام کننده در لیست نوبت‌دهی قرار گرفتند.

طی این مدت مشتریان حائز شرایط که در موعد مقرر، حساب وکالتی خود را تعریف و وجه مورنظر را مسدود کرده بودند و طبیعتا بانک‌ها اسامی آن‌ها را در اختیار سامانه قرار داده بودند، از سوم تا دهم خرداد فرصت یافتند برای ثبت پنج اولویت خودرویی مورد نظر خود از میان ۲۳ محصول عرضه شده توسط چهار شرکت سایپا، مدیران‌خودرو، کرمان‌موتور و فرداموتورز با قیمت کارخانه‌ای (مصوب شورای رقابت)، اقدام کنند. پس از آن، پایش اطلاعات ثبت‌نام‌کنندگان که در لیست نوبت‌دهی قرار گرفته بودند، آغاز و طی هفته جاری تکمیل شد.

امروز قرعه کشی خودروها انجام می‌شود و از فردا (پنجشبه) تا روز جمعه (۱۹ خرداد ماه)، پایش‌های بعدی انجام و سپس لیست نوبت‌دهی در اختیار خودروسازان قرار خواهد گرفت تا بر اساس برنامه تولید، ۲۴ خرداد ماه زمان تخصیص نهایی و در نهایت لیست اولویت مشتریان و نوبت تحویل خودروها مشخص شود.

منبع: بازارخودرو
ارسال توییت
0