متقاضیان خرید خودرو بخوانند!

متقاضیان خرید خودرو بخوانند!
سهند جعفری زاد
4 ماه پیش
1,011 بازدید
0 0
زمان انتخاب محصول و اسامی خودروها در سامانه یکپارچه اعلام شد.

به گزارش بازارخودرو، مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: پس از پایان مهلت افتتاح حساب وکالتی (۲۹ اردیبهشت)، فرایند پایش و ارسال اطلاعات متقاضیان از بانک‌ها به سامانه یکپارچه آغاز شد.

مهدی تقدسی افزود: با توجه به زمان‌بندی اعلام‌شده، با اتمام مهلت افتتاح حساب وکالتی (20 تا 29 اردیبهشت)، کار پایش اطلاعات افراد متقاضی به‌منظور واریز 100 میلیون تومان و مسدود کردن آن و سپس ارسال اطلاعات متقاضیان از بانک‌ها به سامانه آغاز شد.

وی ادامه داد: بر اساس اطلاعات رسیده به سامانه تخصیص یکپارچه خودروها، سایت سامانه از سوم تا 10 خرداد ماه برای ثبت درخواست متقاضیان خرید خودرو فعال خواهد شد.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو افزود: فقط متقاضیان واجد شرایط که اطلاعات آن‌ها از سوی بانک‌ها به سامانه ارسال شود، می‌توانند از 3 تا 10 خرداد برای ثبت‌نام اولیه به‌منظور تشکیل فهرست نوبت‌دهی در سامانه به‌آدرس esalecar.ir اقدام کنند.

تقدسی اضافه کرد: متقاضیان ثبت‌نام در مرحله دوم طرح یکپارچه فروش خودرو‌های داخلی از 20 تا 29 اردیبهشت فرصت داشتند برای افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه اقدام کنند.

همچنین دومین طرح سامانه یکپارچه خودرو برمبنای فرآیند نوبت‌دهی برای محصولات خودروسازان داخلی از چهارشنبه مورخ 1402/02/20 آغاز شد و متقاضیان تا پایان روز جمعه 1402/02/29 فرصت داشتند نسبت به ایجاد حساب وکالتی در بانک‌های اعلامی در سامانه، اقدام نمایند.

براساس توافقات به‌عمل‌آمده متقاضیان شرکت در طرح سامانه یکپارچه فروش خودروی داخلی، پیش از ثبت‌نام باید حساب وکالتی داشته باشند و مبلغ 100 میلیون تومان را در حساب خود واریز نمایند تا امکان ثبت‌نام برای آنها فراهم شود.

موجودی لازم برای انجام ثبت‌نام در لیست نوبت‌دهی کلیه خودروهای داخلی طرح فروش سامانه یکپارچه خودرو "صد میلیون تومان" است و این وجه اعتبار صرفاً تا زمان اعلام نتایج نوبت‌دهی در حساب شخصی وکالتی مشتریان مسدود می‌شود.

بر همین اساس، لیست خودروهای عرضه شده در این دور از طرح یکپارچه فروش به شرح ذیل است:

اطلس، کوییک مدل GX،

کوییک اتوماتیک،

ساینا S اتوماتیک،

کوییک R مدل GX،

شاهین، شاهین اتوماتیک،

ساینا مدل GX، ساینا S،

ساینا مدل GX

آریز و۶ پرو آریز و۸ پرو X۵۵ پرو X۲۲ پرو اتوماتیک X۲۲ پرو دنده‌ای آریز و۵ توربو

فردا SX۵ فردا T۵ سوبا M۴

جک S۳ جک J۴ جک J۷

منبع: بازارخودرو
ارسال توییت
0