قرعه کشی ایران خودرو انجام شد/ظرفیت و آمار را مشاهده کنید

قرعه کشی ایران خودرو انجام شد/ظرفیت و آمار را مشاهده کنید
سهند جعفری زاد
2 سال پیش
3,197 بازدید
1 0
قرعه کشی مرحله سی و نهم فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، ساعت 10 صبح امروز (چهارشنبه 11 مهرماه) برگزار شد.

به گزارش بازارخودرو، مراسم قرعه کشی مرحله سی و نهم فروش فوق العاده 5 محصول سایپا امروز ساغعت ده صبح با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در محل سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار شد.

بر این اساس تعداد ثبت نام کنندگان طرح فروش عادی محصولات ایران خودرو در آبان 1401 مجموعاً 5,754,025 نفر اعلام شد. تعداد ثبت نام کنندگان در طرح فروش عادی فرسوده 148,496 نفر بوده و در طرح جوانی جمعیت نیز 303,109 نفر ثبت نام کردند.

در سی و نهم مرحله از فروش فوق العاده پنج محصول سورن پلاس، پژو پارس سال، پژو پارس ELX با موتور XU7P، پژو ۲۰۷ دستی مجهز به فرمان برقی و پژو ۲۰۷ اتوماتیک شش سرعته دو رنگ با موعد تحویل سه ماهه عرضه شد.

در طرح فروش فوق العاده عادی ایران خودرو 5 میلیون و 754 هزار و 25 نفر واجد شرایط حضور در قرعه‌کشی شدند.بر اساس اعلام ایران خودرو در قرعه کشی مرحله سی و نهم فروش فوق العاده، 10 هزار نفر بر اساس ظرفیت هر خودرو، به عنوان برنده و با روش قرعه‌کشی انتخاب شدند. در این طرح فروش بیشترین تقاضا برای خودرو پژو پارس سال با 2 میلیون و 56 هزار و 531 متقاضی به ثبت رسیده است.پس از قرعه کشی و تایید فرآیند آن توسط نهادهای ناظر، مشخصات افراد پذیرفته شده، در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esal.ikco.ir قرار خواهد گرفت. همچنین اطلاع رسانی از طریق ارسال پیامک به برگزیدگان نیز صورت خواهد گرفت.آن دسته از کسانی که در طرح فروش و پیش فروش جایگزینی خودروهای فرسوده برنده خواهند شد؛ باید گواه اسقاط خودروی فرسوده خود را به شرکت ایران خودرو ارائه کنند.

منبع: بازارخودرو
ارسال توییت
0