#سایپا

اعلام شرایط #فروش فوق العاده مرحله هفدهم #ایران_خودرو / در این طرح خودروهای #دنا پلاس توربو اتوماتیک/ #پژو_پارس سال و #پژو ۲۰۷ پانوراما دنده اتوماتیک عرضه خواهند شد/ این طرح همزمان با طرح #پیش_فروش #سایپا امروز سه شنبه ۱۸ خردادماه به مدت سه روز آغاز خواهد شد.
آغاز فروش فوق العاده مرحله نهم خرداد ماه شرکت #سایپا/این طرح امروز سه شنبه ۱۸ خردادماه به مدت سه روز شروع خواهد شد./ قابل ذکر است که فقط در یکی از طرح های #فروش فوق العاده #ایران_خودرو و یا سایپا می توانید شرکت کنید.
موج انصرافی‌های #سایپا به راه افتاد؛ سایپا آمار نفرات رزرو اول (برنده دوم) #پیش_فروش یک ساله اردیبهشت ماه دو خودروی کوئیک و شاهین را اعلام کرد. این افراد باید تا 3 خرداد تکمیل وجه نمایند. آیان نوبت به برنده های سوم هم خواهد رسید؟!
قرعه‌کشی طرح #پیش_فروش محصولات #سایپا برگزار شد. در این طرح #فروش محصولاتی چون #شاهین، #ساینا اس، #کوییک آر، کوییک اس و کوییک دنده ای به صورت پیش فروش و با #قیمت غیر قطعی عرضه شده اند. تحویل خودروهای ثبت نامی این دور از پیش فروش سایپا، در پاییز و زمستان ۱۴۰۰ خواهد بود.
اعلام لیست منتخبان اصلی طرح #فروش_فوق‌العاده و #پیش‌_فروش یکساله محصولات #سایپا (طرح عید تا عید) لیست منتخبان فروش فوق‌العاده https://saipa.iranecar.com/list2 لیست منتخبان پیش‌فروش یکساله https://saipa.iranecar.com/list
مشتریان #سایپا می‌توانند در یک یا هر دو طرح #فروش این شرکت، مشارکت داشته باشند. ۷ خودرو به صورت #فروش_فوق_العاده و ۹ خودروی دیگر نیز به صورت #پیش_فروش یکساله عرضه می شود. این طرح امروز ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد و تا سه روز ادامه دارد.
شرایط #فروش_فوق_العاده محصولات #سایپا (طرح عید تا عید) اعلام شد. زمان ثبت نام: از روز شنبه نهم اسفند ساعت ۱۴ به مدت سه روز. تحویل ۹۰ روزه و به صورت قرعه‌کشی خواهد بود.
#شاهین #سایپا آماده تحویل به مشتریان؛ طی روزهای گذشته تولید رسمی و نسخه نهایی سایپا شاهین در کارخانه تهران آغاز شده و در حال حاضر این سدان جدید با تیراژ ۴۵ تا ۶۰ دستگاه در هر شیفت کاری تجاری سازی می شود.
سایپا مخفیانه 202 #چانگان تولید کرد! طبق اخبار منتشرشده، شرکت #سایپا در بهمن ماه امسال ۲۰۲ دستگاه خودروی چانگان تولید کرده است که مشخص نیست این خودروها به چه نحوی و به چه کسانی فروخته شده است.
واکنش #سایپا به داستان پرحاشیه #کوییک‌ در زیمبابوه؛ هيچ خودروي فرمان راستی به كشورهاي آفريقايی صادر نكرده‌ایم و انتشار تغییرات کارگاهی توسط شرکت آفریقایی به نام سایپا، کذب و یک بداخلاقی رسانه‌ای است.