فروش خودرو
android
android
ios
ورود کاربران

ios

کسب مقام نخست تیم مدیران خودرو در سومین دوره رقابت های فنی چین

کسب مقام نخست تیم مدیران خودرو در سومین دوره رقابت های فنی چین

0 بازدید
دسته بندی : اخبار خودرو,خودرو,رپورتاژ آگهی

مدیران خودرو یک شرکت بین المللی است که با رویکرد مشتری مداری و پیاده سازی استاندارد های بین المللی توانسته است جایگاه ویژه ای در وضعیت خودرو ایران به دست آورد.
سومین دوره رقابت های فنی شرکت چری در چین برگزار شد، و تیم ایران توانست در نتیجه تیمی با کسب مقام نخست اين رقابت ها به عنوان تیم برتر معرفی شود. در رقابت‌ های خدمات فنی نمایندگان ایران آقایان جابری و بوداغلو بعد از شرکت کننده ایی از کشور روسیه، به ترتیب در مقام های دوم و سوم قرار گرفتند و در قسمت خدمات پذیرش خانم ماهری ‌فرد به مقام دوم دست یافت تا در نتیجه تیمی، تیم ایران در جایگاه نخست قرار گرفته باشد.

مدیران خودرو

چری اتومبیل شرکت خودروسازی چینی است، که به عنوان یکی از کارخانه ‌های اصلی تولید خودرو و موتور خودرو، در چین به‌ شمار می ‌آید. این شرکت دارای هفتمین رتبه از نظر تولید خودرو در کشور چین است.
هر ساله شرکت چری چین با هدف ایجاد انگیزش، هدفمند کردن آموزش ها، ارتقائ سطح فنی و در نهایت بالابرد رضایتمندی مشتریان خود در شرکت ها و کشورهای همکار و مصرف کننده محصولات خود، اقدام به برگزاری مجموعه مسابقات فنی در رشته های مختلف می‌ کند.

کلیک کنید

بر همین اساس مسابقات فنی سال 2018 در زمینه های تعمیرات فنی، پذیرش و تخیص خودرو مشتری برگزار گردید تا نمایندگان ایران از بین بیش از 60 شرکت کننده از 12 کشور بتوانند به مقام های برتر دست یابند. در رقابت‌ های خدمات فنی نمایندگان ایران آقایان جابری و بوداغلو بعد از شرکت کننده ایی از کشور روسیه، به ترتیب در مقام های دوم و سوم قرار گرفتند و در قسمت خدمات پذیرش خانم ماهری‌ فرد به مقام دوم دست یافت تا در نتیجه تیمی، تیم ایران در جایگاه نخست قرار گرفته باشد.

شرکت مدیران خودرو با هدف افزایش توان مندی کارشناسان فنی در سراسر نمایندگی های کشور نیز هر ساله اقدام به برگزاری مسابقات فنی و فروش خواهد کرد که نفرات برتر را به مسابقات جهانی اعزام می‌ کند. پیش از این نیز تیم اعزامی ایران در اولین دوره مسابقات مهارت های فروش مقام نخست را از آن خود کرده بود.
شرکت مدیران خودرو همواره می‌ کوشد با برگزاری دور های آموزشی مختلف و برگزاری مسابقات انگیزشی مختلف در بین کارکنان و کارشناسان فنی خود، ضمن ارتقاء دانش تیم اجرائی خود در جهت کسب رضایتمندی مشتریان خود اقدام شایسته ایی کرده باشد.

منبع خبر : digiato.com

اخبار بیشتر