فروش خودرو
android
android
ios
ورود کاربران

ios

جزئیات امداد مدیران خودرو در اربعین ۹۷ اعلام شد

جزئیات امداد مدیران خودرو در اربعین ۹۷ اعلام شد

0 بازدید
دسته بندی : خودرو,رپورتاژ آگهی

در طی اجرای طرح مربوط به امداد مدیران خودرو در اربعین ۹۷، بازدید و انتقال خودرو مشتریان به محل نمایندگی های مجاز رایگان خواهد بود.
بنا به اعلام روابط عمومی شرکت مدیران خودرو به نقل از مدیریت خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو، ایستگاه های امداد مدیران خودرو در پنج شهر مواصلاتی منتهی به مرزهای زائرین کربلا در ایام اربعین حسینی مستقر و آماده ارائه خدمت خواهند بود.
شرکت مدیران خودرو ضمن عرض تسلیت اربعین حسینی، با اعلام جزئیات طرح امدادی خود در ایام اربعین ابراز امیدواری کرد ضمن خدمت رسانی به زائران حسینی در این ایام، بتواند سطح رضایتمندی مشتریان خود را بهبود بخشد.

امداد مدیران خودرو
طرح امدادی شرکت مدیران خودرو در اربعین سال 97 در پنج شهر غربی کشور که در مسیر تردد زائران حسینی خواهد بود شامل همدان، لرستان، کرمانشاه، خوزستان و ایلام انجام خواهد شد. این طرح به مدت 4 روز از 7 آبان تا 10 آبان و در هشت ایستگاه امدادی سیار مستقر در جاده های مواصلاتی انجام خواهد شد. همچنین در طی این مدت کلیه نمایندگی های این شهره آماده انجام هرگونه خدمات فنی مورد نیاز زائرین حسینی خواهند بود و در صورت نیاز می‌توانند با مرکز تماس خدمات پس از فروش مدیران خودرو به شماره 02147651 تماس حاصل نمایند.

منبع خبر : digiato.com

اخبار بیشتر