فروش خودرو
android
android
ios
ورود کاربران

ios

جدیدترین شرايط فروش ایران خودرو با تحویل سال 99 اعلام شد

جدیدترین شرايط فروش ایران خودرو با تحویل سال 99 اعلام شد

10 بازدید
دسته بندی : اخبار خودرو,خودرو

سردرگمی مردم در آشفته بازار خودرو هر روز بیشتر از قبل شده و در این میان سکوت مدیران خودروسازی‌ها هم به وخامت بازار دامن زده است. گویی بجز نظاره وضعیت موجود، راهکار دیگری نیست و فعلاً خودروسازها ترجیح می‌ دهند با همدردی و توجیه، روزهای پر التهاب بازار خودرو را به شب برسانند. نوسان قیمت به موضوعی معمولی و عادی تبدیل شده است و هیچ نشانه ‌ای از ساماندهی وضعیت بازار دیده نمی ‌شود.
ایران خودرو که اخیرا با اعلام شرایط فروش خاص خود از غلبه بر بازار دلالان خبر داده بود حالا شرایط فروش جدیدی ديگرى را اعلام کرده است. بر اساس جدیدترین طرح فروش و پیش فروش محصولات ایران خودرو مصرف کنندگان می توانند از طریق سایت ایران خودرو ثبت نام اینترنتی خرید خودرو خود را انجام دهند.
دور جدید پیش فروش ایران خودرو برای خودروهای سمند ال ایکس، 206 تیپ 2 و تیپ 5، سورن، 405 بنزینی و رانا است.قیمت نهایی خودرو در این شرایط، در زمان ارسال دعوتنامه تعیین خواهد شد. در اين شرايط فروش سود مشاركت و انصراف براى خودروهاى تحويل دى و بهمن ٩٨ به ترتيب ١٧ و ١٥ درصد، خودروهاى تحويل اسفند ٩٨ به ترتيب ١٨ و ١٦ درصد و خودروهاى تحويل فروردين ماه ٩٩ به ترتيب ١٩ و ١٧ درصد هستند.
زمان فعال سازی بخشنامه جدیدترین طرح فروش و پیش فروش ایران خودرو شنبه ۲۸ مهرماه ساعت ۱۰ صبح اعلام شده است.فروش ایران خودرو

منبع خبر : digiato.com

اخبار بیشتر