بررسی فنی اشکودا کامیک مونت کارلو +مشخصات

بررسی فنی اشکودا کامیک مونت کارلو +مشخصات

20 بازدید
دسته بندی : اقتصادی,خودرو,اقتصادی,خودرو

به گزارش خبر فوری، درست چند روز پس از معرفی هاچبک سفارشی اسکالا مونت کارلو، اشکودا همان تریم سطح بالا را برای کراس اوور کوچک خود یعنی کامیک معرفی کرده است. این خودرو که جایگزین مستقیم یتی مونت کارلو محسوب میشود لیست سخاوتمندانهای از تجهیزات استاندارد و برخی ویژگیهای ظاهری متمایز را ارائه کرده است.
کار را با بدنهی کامیک مونت کارلو آغاز میکنیم که در آن شاهد چراغهای جلوی LED و فریم مشکی براق اطراف جلوپنجره هستیم. همچنین تریم مشکی بیشتری در سپر و آینههای جانبی بوده و ریلهای سقف و رکابهای جانبی نیز همین طرح را به خود گرفتهاند. حتی نوشتهی اشکودا کامیک روی درب پشتی نیز مشکیرنگ میباشد.
این امر تکمیلکنندهی تغییرات ظاهری این کراس اوور کوچک چراغهای عقب تمام LED، سانروف پانورامیک، شیشههای عقب تیره، دیفیوزر عقب مشکی و نشانهای مخصوص میباشد. اشکودا کامیک مونت کارلو ۲۰۲۰ بهصورت استاندارد با رینگهای ۱۷ اینچی عرضه میشود، اما با پرداخت هزینهی بیشتر میتوان رینگهای ۱۸ اینچی را نیز سفارش داد.
وقتی قدم به داخل خودرو بگذارید شاهد صندلیهای اسپورت با پشتسریهای یکدست و طراحی پوشش سطح بالا خواهید بود. دوخت های قرمز نیز تضاد بصری خوبی با کابین مشکیرنگ کامیک مونت کارلو ایجاد کردهاند. غربیلک فرمان، ترمزدستی و دستهدنده نیز دارای پوشش چرمی و دوخت های قرمز میباشند.
این خودرو نیز مشابه اسکالا مونت کارلو از نورپردازی داخل کابین و تریم متمایز سود میبرد. پدالهای آلومینیومی، پوشش سقف مشکی و ورودیهای هوای کرومی نیز جزو ویژگیهای کابین هستند. نوشتهی مشکی کامیک روی رکابهای داخلی و کفپوشهای سفارشی نیز تکمیلکنندهی ویژگیهای کامیک مونت کارلو میباشند.
اشکودا کامیک مونت کارلو که در نمایشگاه فرانکفورت ۲۰۱۹حضور خواهد داشت از سهماهه پایانی سال جاری میلادی وارد بازار خواهد شد.

منبع خبر : khabarfoori.com

اخبار بیشتر