عکس/ اولین تصویر منتشر شده از آخرین مدل جگوار

عکس/ اولین تصویر منتشر شده از آخرین مدل جگوار

9 بازدید
دسته بندی : اقتصادی,خودرو,اقتصادی,خودرو

به گزارش خبر فوری، خودرویی که در باران دیده شده دارای خروجی اگزوز دوقلو در سمت چپ است که بی شک حاکی از تجهیز به موتوری دیزلی است. XE که در شرایط آب و هوایی خشک دیده شده دارای سقف مشکی و خروجی اگزوز دوقلوی اسپرت است و احتمالا به موتور توربوشارژ چهار سیلندر بنزینی مجهز است.

هر دوی این خودرو دارای پوشش استتاری کاملی هستند اما گفته می شود تغییرات اندکی روی آن ها اعمال شده است. دماغه ای بازطراحی شده با هواکش زیرین متفاوت به همراه چراغ های جلوی LED جدید در قسمت جلوی این خودرو دیده می شود. گمان می رود با چراغ های عقبی نوین، به روز رسانی مشابهی نیز در قسمت پشت این خودرو اعمال شود و ممکن است تغییراتی بسیار اندک در تریم ها نیز برای آن در نظر گرفته شده باشد. با دقت بیش تر در این تصاویر، این سوال پیش می آید که چرا جگوار تمام قسمت های بدنه خودرو را استتار کرده است. شاید این امر به خاطر جلب توجه بوده باشد.

تغییراتی بسیار اندک نیز در کابین این خودرو پیش بینی می شود که شامل سیستم سرگرمی اصلاح شده خواهد بود. گمان می رود XE به روز شده آپشنی هیبریدی نیز داشته باشد تا به همراه نیرومحرکه های بنزینی و دیزلی آن ارائه شود.

XE مدل پایه جگوار است که با مدل هایی همچون بی ام و سری 3 و آئودی A4 رقابت می کند اما شاید به اندازه آن ها موفق نباشد.

 

 

 

اخبار بیشتر