فروش خودرو
sale
android
ios
ورود کاربران

ios

اعطای وام هنوز گره قطعه سازان را باز نکرده است

78 بازدید
دسته بندی : اخبار داخلی

مسعود تهرانچی عضو اتاق بازرگانی تهران در خصوص اعطای وام به بنگاه های نیمه تعطیل بیان کرد: دولت باید اعطای وام به واحدهای تولیدی را در دستور کار خود قرار دهد تا عرصه برای توسعه آنها فراهم شود.

وی تصریح کرد: مسئولین باید در مرحله اول باید نیروهای متخصص را شناسایی کرده، سپس اقدام به اعطای وام کنند؛ لذا باید ابتدا به شناسایی بخش های خصوصی در حال جهش پرداخته و سپس از طریق اعطای وام، مشکلات آن ها رفع نماید.

تهرانچی با بیان اینکه اعطای وام به قطعه سازان طی سال های گذشته مثمرثمر واقع نشده، افزود: دولت نیاید به صِرف اعطای وام اکتفا کند لذا در این امر، حمایت آن بر اعطای وام الویت پیدا می کند.

وی هم چنین افزود:‌ این امر سبب شده بود تا با دریافت این مبالغ قطعه سازان شروع به پرداخت بدهی های خود کنند و قطعات یا از کشور چین وارد شده و یا به صورت کالای بی کیفیت ساخته می شد لذا باید در این خصوص برنامه ریزی های اساسی شکل گیرد.

به گفته ی وی پول اگر در اختیار تولید کننده قرار گیرد بسیار به صرفه‌تر از در اختیار قرار دادن همان میزان پول برای مصرف کننده است چرا که مصرف کننده دست  به خرید کالاهای متعدد زده و چه بسا بی کیفیت کرده اما تولید کننده با تکیه بر این پول اقدام به اشتغالزایی و سوق دادن این مبالغ به سوی چرخه تولید می کند.

این عضو اتاق بازرگانی در پایان عنوان کرد: دولت باید پس از شناسایی نیروهای متخصص که در بنگاه های نیمه تعطیل و تعطیل مشغول به فعالیت هستند، از طریق اعطای وام و خدمات از جمله در اختیار گذاشتن زمین برای آن ها، چرخه  تولید را به حرکت درآورد و شاید تنها دلیل ناکامی وی در این راه طی سال های گذشته، توزیع نامناسب بوده است.

 

برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

 

 اعطای وام هنوز گره قطعه سازان را باز نکرده است

منبع خبر : asrekhodro.ir

کاهش ۱۳ درصدی جرائم در خرم‌آباد

105 بازدید
دسته بندی : اخبار داخلی

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از فارس، حسین نجفی صبح امروز در جمع

احداث ۵ پارکینگ در محدوده شهر مهران برای اربعین

89 بازدید
دسته بندی : اخبار داخلی

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از مهر، محمد جواد عطر چیان در نشست

تصادف زنجیره‌ای ۱۲ خودرو در محور تهران – فیروزکوه

72 بازدید
دسته بندی : اخبار داخلی

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از ایرنا، سرهنگ علی نیک روش با اعلام

اعطای وام هنوز گره قطعه سازان را باز نکرده است

78 بازدید
دسته بندی : اخبار داخلی

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، مسعود تهرانچی

فراخوان «ننداز زمین» یا «جریمه»؛کدام راهگشاست؟

127 بازدید
دسته بندی : اخبار داخلی

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، سیمای شهری

تعطیلی تنها جایگاه «سی‌ان‌جی» شهر ترانزیتی

95 بازدید
دسته بندی : اخبار داخلی

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، تعطیلی یک