فروش خودرو
sale
android
ios
ورود کاربران

ios

تعطیلی تنها جایگاه «سی‌ان‌جی» شهر ترانزیتی

95 بازدید
دسته بندی : اخبار داخلی

تعطیلی یک هفته ای جایگاه گاز «سی ان جی» پلدختر موجب نارضایتی رانندگان خودروهای گاز سوز و دو گانه سوز این شهرستان در فصل گرما شده است.یک رانندگان خودروی گاز سور به خبرنگار مهر گفت: تعطیلی یک هفته ای تنها جایگاه «سی ان جی» شهر پلدختر صدای رانندگان را درآورده و به معضلی حل نشدنی تبدیل شده و مشکلاتی برای ما ایجاد کرده است.

سجاد مرادی افزود: بعد از ساعت ها معطلی در صف تنها جایگاه سوخت «سی ان جی» کارگر جایگاه می گوید «اورنگی» دستگاه سوخته و مشکل دارد و نمی توانیم خدمات دهی کنیم.

وی گفت: برای امرار معاش خانواده ام سراغ ماشین دو گانه سوز رفتم تا بتوانم با ارزانی گاز چرخ زندگی را بچرخانم.

این راننده پلدختری افزود: با قیمت بالای بنزین نمی توان با وانت در شهر و یا روستا چرخید چرا که 10 لیتر بنزین تا رفتن به اولین روستا مانند روستای «سراب حمام» تمام می شود و دیگر توان مالی برای زدن مجدد بنزین نیست.

رانندگان راهی شهرستانهای دیگر برای تهیه سوخت شدند

رضا جودکی راننده تاکسی پلدختری نیز در گفتکو با خبرنگار مهر گفت: تنها وسیله ای که با آن امرار معاش می کنم همین ماشین است که با درآمد اندک در طول روز توان خرید بنزین ندارم و مجبورم با تعطیلی جایگاه گاز «سی ان جی» دست خالی به خانه برگردم.

وی افزود: مسئولان برای رفع مشکلات رانندگان وسایل نقلیه دو گانه سوز پلدختری راه حلی بیاندیشند تا ما از تعطیلی و خرابی های مستمر جایگاه سوخت گاز خلاص شده و رهایی یابیم.

علی دانشگر راننده تاکسی تلفنی در شهر پلدختر نیز به خبرنگار مهر گفت: تنها جایگاه گاز «سی ان اجی» شهر پلدختر همین جایگاه تعطیل بوده و ما مجبوریم برای سوختگیری به سایر شهرستان های استان مراجعه کنیم.

وی افزود: رانندگان تاکسی تلفنی به دلیل به صرفه نبودن استفاده از بنزین یا مجبور به کار نکردن هستیم و یا باید مسافت 50 کیلومتری دره شهر و یا کوهدشت را برای گاز «سی ان جی» طی کنیم.

تنها جایگاه سوخت شهر ترانزیتی تعطیل شد

ایرج نصیری یکی دیگر از رانندگان تاکسی پلدختر در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: تعطیلی جایگاه سوخت گاز علاوه بر ایجاد مشکلات فراوان برای رانندگان پلدختری، رانندگان خودروهای عبوری گاز سوز در این شهرستان را سرگردان می کند و مشخص نیست این مشکلات تا کی ادامه دارد.

وی افزود: مشکل تامین سوخت خودروی رانندگان پلدختری به مسئولان منعکس شده ولی تا کنون از سوی آنها بی پاسخ مانده است.

علی بابایی راننده خودروی گاز سوز پلدختری حرف های همکار خود را پی می گیرد و با گلایه از عملکرد متولیان گفت: متاسفانه در شهر ترانزیتی پلدختر به رغم حجم زیاد خودروهای عبوری هر از چند گاهی گاز جایگاه قطع و خدمات رسانی به رانندگان متوقف می شود.

مسئول جایگاه گاز «سی ان جی» پلدختر در رابطه با علت تعطیلی این حایگاه سوخت به خبرنگار مهر گفت: قطعه خراب شده جایگاه را سفارش دادیم و از تهران آمده و متخصص مشغول نصب آن است.

شمس الدین چاغروند افزود: مکانیک مشغول آزمایش دستگاه است و به محض رفع نقص، مشکل قطعی گاز «سی ان جی» پلدختر حل می شود.

 

برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

 تعطیلی تنها جایگاه «سی‌ان‌جی» شهر ترانزیتی

منبع خبر : asrekhodro.ir

کاهش ۱۳ درصدی جرائم در خرم‌آباد

106 بازدید
دسته بندی : اخبار داخلی

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از فارس، حسین نجفی صبح امروز در جمع

احداث ۵ پارکینگ در محدوده شهر مهران برای اربعین

91 بازدید
دسته بندی : اخبار داخلی

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از مهر، محمد جواد عطر چیان در نشست

تصادف زنجیره‌ای ۱۲ خودرو در محور تهران – فیروزکوه

72 بازدید
دسته بندی : اخبار داخلی

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از ایرنا، سرهنگ علی نیک روش با اعلام

اعطای وام هنوز گره قطعه سازان را باز نکرده است

79 بازدید
دسته بندی : اخبار داخلی

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، مسعود تهرانچی

فراخوان «ننداز زمین» یا «جریمه»؛کدام راهگشاست؟

129 بازدید
دسته بندی : اخبار داخلی

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، سیمای شهری

تعطیلی تنها جایگاه «سی‌ان‌جی» شهر ترانزیتی

95 بازدید
دسته بندی : اخبار داخلی

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، تعطیلی یک