فروش خودرو
sale
android
ios
ورود کاربران

ios

محور هراز ۴ خطه می‌شود

32 بازدید
دسته بندی : اخبار داخلی

علی نورزاد در بازدید از محور هراز با اشاره به برنامه 4 خطه شدن محور هراز عنوان کرد: محور هراز یکی از کوتاه‌ترین و زیباترین کریدورهای ارتباطی پایتخت و مرکز کشور به سواحل شمالی دریای خزر محسوب می‌شود و تردد متوسط روزانه 21 هزار وسیله نقلیه از این محور، ضرورت افزایش ظرفیت ترافیکی آن را مشخص کرده و تبدیل کردن این مسیر به بزرگراه از طریق احداث باند دوم در دستور کار قرار گرفت.

وی عنوان کرد: طول این پروژه در محدوده استان مازندران 101 کیلومتر است که 35 کیلومتر از باند دوم مسیر در سال‌های گذشته به بهره‌برداری رسیده و برنامه‌ریزی شده است تا با تسریع عملیات راهسازی، نسبت به اتمام 55 کیلومتر باقیمانده آن اقدام شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن اشاره به 8 کیلومتر افتتاح شده در بهمن ماه سال گذشته افزود: 10 کیلومتر دیگر این مسیر حدفاصل سیاه‌بیشه تا روستای ناندل به زودی به بهره‌برداری می‌رسد که متصل به همان بخشی است که در بهمن‌ماه سال گذشته زیر عبور ترافیک قرار گرفت و در مجموع 18 کیلومتر پیوسته از مسیر حدفاصل سیه‌بیشه تا ناندل تکمیل شده و بهره‌برداری می‌شود.

نورزاد با تاکید بر تکمیل هرچه سریعتر این پروژه گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مقرر شد با افزایش جبهه‌های کاری محدوده آمل – بایجان به صورت پیوسته در سالجاری بهره‌برداری شده و همچنین محدوده آبشار تا پلور نیز که شامل یک دستگاه تونل و راه‌های طرفین است تا پایان هفته دولت بهره‌برداری شود.

وی از تخصیص 890 میلیار ریال اعتبار در بودجه سال 1395 برای این پروژه خبر داد و اظهار داشت: به منظور احداث این پروژه تاکنون 2 هزار و 300 میلیارد ریال هزینه شده است و با توجه به شرایط سخت راهسازی در این منطقه به منظور تکمیل پروژه 6 هزار میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.

مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور ضمن اشاره به پیشرفت 48 درصدی کل پروژه گفت: پروژه محور هراز حدفاصل آمل تا گردنه اما‌زاده هاشم، شامل 20 دستگاه تونل به طول 17 کیلومتر است که تاکنون دو دستگاه آن به طول حدود 2 کیلومتر به بهره‌برداری رسیده و عملیات حفاری 11 کیلومتر و لاینینگ حدود 5 کیلومتر آن نیز انجام شده است، همچنین در این پروژه 27 دستگاه پل به طول 3.2 کیلومتر وجود دارد که 8 دستگاه آن به بهره‌برداری رسیده و 6 دستگاه نیز در حال احداث است.

 

برای آگاهی از تازه های جهان خودرو، جدیدترین قیمت ها و بازار خودرو ایران اینستاگرام خودرو امروز را دنبال کنید و جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر خودرو (https://telegram.me/asrekhodro ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

 

 محور هراز ۴ خطه می‌شود

منبع خبر : asrekhodro.ir

کاهش ۱۳ درصدی جرائم در خرم‌آباد

106 بازدید
دسته بندی : اخبار داخلی

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از فارس، حسین نجفی صبح امروز در جمع

احداث ۵ پارکینگ در محدوده شهر مهران برای اربعین

91 بازدید
دسته بندی : اخبار داخلی

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از مهر، محمد جواد عطر چیان در نشست

تصادف زنجیره‌ای ۱۲ خودرو در محور تهران – فیروزکوه

72 بازدید
دسته بندی : اخبار داخلی

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از ایرنا، سرهنگ علی نیک روش با اعلام

اعطای وام هنوز گره قطعه سازان را باز نکرده است

79 بازدید
دسته بندی : اخبار داخلی

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، مسعود تهرانچی

فراخوان «ننداز زمین» یا «جریمه»؛کدام راهگشاست؟

129 بازدید
دسته بندی : اخبار داخلی

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، سیمای شهری

تعطیلی تنها جایگاه «سی‌ان‌جی» شهر ترانزیتی

95 بازدید
دسته بندی : اخبار داخلی

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، تعطیلی یک