فروش خودرو
android
android
ios
ورود کاربران

ios

نگران فراموش شدن رمز کارت سوخت قدیمی خود نباشید؛ امکان تعیین رمز تازه برای تمامی کارت های سوخت

نگران فراموش شدن رمز کارت سوخت قدیمی خود نباشید؛ امکان تعیین رمز تازه برای تمامی کارت های سوخت

7 بازدید
دسته بندی : اخبار خودرو,خودرو

شرکت ملی پخش فراورده های نفتی اخیرا اقدام به انتشار اطلاعیه ای در رسانه ها کرد که براساس آن مالکان خودرو و موتور سیکلت‌هایی که فاقد کارت سوخت هستند باید درخواست خود را در سامانه این شرکت ثبت کنند. کارت سوخت در تهیه سوخت تاثیر می گذارد و باعث ایجاد محدودیت در مقدار سوخت می شود و قیمت سوخت مشخص است. با کارت سوخت قاچاقچیان در تهیه حجم بالای زیاد سوخت دچار محدودیت می شوند.
یکی از سوالات رایج بین مالکانی که دارای کارت سوخت هستند، نحوه بازیابی رمز کارت سوخت است، و سوال این است که اگر کسی رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده یا خودروی کارکرده ای خریداری کرده چکار باید بکند؟

رمز کارت سوخت

مدت‌ هاست که سوخت‌ گیری با کارت سوخت جایگاه ‌دار صورت می‌ گیرد و بسیاری از افرادی که دارای کارت سوخت هستند، رمز خود را فراموش کرده ‌اند و اکنون که بازگشت کارت سوخت قطعی شده، درباره بازیابی رمز کارت سوخت خود نگران هستند.
زیبا اسماعیلی، سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی درباره نحوه بازیابی رمز کارت سوخت توضیح داد: در حال حاضر افرادی که کارت سوخت دارند اما رمز آن را فراموش کرده ‌اند، نباید اقدامی انجام دهند. قرار است رمز همه کارت‌ ها بازیابی شود و از زمانی که استفاده از کارت سوخت الزامی شد، زمانی که مالک خودرو برای نخستین بار برای سوخت‌ گیری به جایگاه مراجعه و کارت خود را وارد نازل کند، پیامی مبنی بر انتخاب رمز روی صفحه نقش می ‌بندد و مالک می‌ تواند رمز خود را انتخاب کند.

منبع خبر : digiato.com

اخبار بیشتر